De mooiste Stek
9 September 2010, 18:27:10 *
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Nieuws:
Informatiepoging mislukt !!!!!!!!!!!!!
 
   Startpagina   Help Kalender Inloggen Registreren  
Pagina's: [1]   Omlaag
  Print  
Auteur Topic: Kroost EU-politici skiet op kosten belastingbetaler  (gelezen 113 keer)
0 geregistreerde leden en 1 gast bekijken dit topic.
SPANJOOLTopic starter
Kernleden
Loyaal en trouw superlid
******
Offline Offline

Berichten: 2698


Aanpassen of opkrassen


« Gepost op: 2 Februari 2010, 14:59:23 »

Kroost EU-politici skiet op kosten belastingbetaler
BRUSSEL -  De EU heeft de afgelopen jaren maar liefst 53.000 euro aan belastinggeld uitgegeven aan de skivakanties van het kroost van europarlementariërs.

Zo gingen de kinderen een week lang skiën in jet Italiaanse Spiazzi di Gromo op kosten van Europa. Over enkele weken gaan 80 jongens en meisjes naar een ander skigebied om te 'oefenen met sneeuwhonden' en om 'de taal te leren'. De totale kosten van het tripje naar een driesterrenhotel in de Alpen bedragen bijna 100.000 euro. De helft daarvan wordt echter betaald door de EU.

Wat de europarlementariërs zelf moeten bijleggen hangt af van hun inkomen. Zo krijgt een medewerker die 4200 netto per maand verdient 616 euro per kind vergoed. Iemand die 11.000 netto verdient, krijgt echter ook nog altijd 414 euro terug.

Ook in de zomer worden de vakanties vergoed. Zo bezocht het kroost vorig jaar kampen in Frankrijk, Engeland, Malta en Duitsland.

In totaal werd de afgelopen jaren drie ton aan belastinggeld uitgegeven aan kindervakanties. Veel politici in Brussel hebben al gepleit voor een einde van de ruime vakantiebudgetten.
Gelogd
Pagina's: [1]   Omhoog
  Print  
 
Ga naar:  

Bezoekers :
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Pagina opgebouwd in 0.118 seconden met 22 queries.